4.8 C
Скопје
04:05 - 4 март, 2024

Ознака : халовин

ЛајфстајлСцена

Хајди Клум растури: Кралицата на Халовин повторно со најдобар костим (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Хајди Клум повторно се надмина себе си и повторно го докажа статусот кралица на Халовин. Германската манекенка ја организирала својата „20 Halloween party“ на која...
ЛајфстајлСцена

Ким стана познатата адвокатка од Харвард! (ФОТО)

Igor
Познатата ријалити ѕвезда веќе некое време учи за да стане адвокатка. Таа љубовта спрема оваа професија ја има наследено од својот татко Роберт Кардашијан, еден...
ЛајфстајлСцена

Кајли Џенер е новата Ариел! (ФОТО)

Igor
Мејкап могулот и ријалити ѕвезда, Кајли Џенер, повторно се појави во неверојатно издание кое не остави никого рамнодушен. Овој пат Кајли се појави во улогата...
ЛајфстајлСцена

ХАЈДИ КЛУМ: Костимите кои ја направија кралица на Халовин (ФОТО)

Igor
Поранешната манекенка Хајди Клум, позната е по тоа што е исклучително креативна кога станува збор за маскирањето на Ноќта на вештерките. Хајди веќе со години...