Хајди Клум растури: Кралицата на Халовин повторно со најдобар костим (ФОТО+ВИДЕО)

Хајди Клум повторно се надмина себе си и повторно го докажа статусот кралица на Халовин.

инстаграм

Германската манекенка ја организирала својата „20 Halloween party“ на која таа пристигна маскирана во морничаво зомби, а светските медиуми нејзиниот костим го прогласија за најдобар оваа година.

инстаграм

Хајди, според стариот обичај, со обожавателите на Инстаграм го сподели целиот процес на создавање на костимот на кој се потрошени неколку часа.

инстаграм

Клум на својата њујоршка забава повика бројни познати и непознати пријатели, а Инстаграм утринава го преплавија селфиња со непрепознатливата Хајди.

инстаграм

„Никој, ама баш не го прави ова подобро од тебе“! Погледнете како траеше подготовката…

View this post on Instagram

#heidiklumhalloween2019 #heidiklumhalloween

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

View this post on Instagram

#heidiklumhalloween2019 #heidiklumhalloween

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Слични објави

Српскиот рокер конечно ПОТВРДИ дека е на лекување: Во животот пребродил многу здравствени проблеми…

Еспресо

Виолета од „Подобар живот“ на 58 години прошета во ПРОЅИРЕН ФУСТАН (ФОТО)

Igor

Била 5 месеци во кома по породувањето: Северина со трогателни зборови го расплака регионот

Igor

Жените низ цел свет секојдневно го прават тоа, а на Кејт Мидлтон и на Меган Маркл им е забрането (ФОТО)

Igor

МЕЛАНИЈА БЕЗ ГРАДНИК: Првата дама уништена од брутални коментари (ВИДЕО)

Igor

ШОК ВО ЕМИСИЈА ВО ЖИВО: Актер со страстен бакнеж изненади новинарка! (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

5 × два =

Слични објави

ВЕЛИКИ ПЕТОК е најтажниот ден во христијанството – Овие строги обичаи не смеете да ги прекршите

Еспресо

Фотографии поради кои Бредли Купер длабоко ќе се покае: Ирина се огласи за првпат по раскинувањето (ФОТО)

Igor

Ова се најпосакуваните чизми оваа есен! (ФОТО)

Igor

НИКАКО ДА НАУЧАТ: Овие 6 хороскопски знаци секогаш го бираат погрешниот партнер

Igor

Знаци кои се склони кон разубавување на токсичните врски

Igor

Ѓорѓе Давид откри како реагира ќерка му кога ќе го види во сукња (ФОТО)

Еспресо