36.8 C
Скопје
16:33 - 18 јуни, 2024

Ознака : доведе

ЛајфстајлСцена

ПОСЛЕДНИОТ БРАК ГО ДОВЕДЕ ДО РАБОТ: Холивудската легенда денес изгледа како бездомник, искинат и валкан на црвениот тепих (ФОТО)

Igor
Познатиот актер Николас Кејџ (55) се појави на црвениот тепих по повод премиерата на својот нов филм „Running with the Devil”, а неговото издание ги...
Здравје

Внимание! Овој чај може да доведе до откажување на црниот дроб!

Igor
Екстракт од зелениот чај може да предизвика оштетување на црниот дроб, соопштија од Европската агенција за безбедност на храна (EFSA). Покрај сите погодности на зелениот...
Здравје

Витаминска бомба која ќе ве доведе до идеална линија

Igor
Освен тоа што овој напиток е одличен за постигнување и одржување на витка линија, тој е и идеален освежителен пијалок полн со витамини… Состојки: 1,5...