17.8 C
Скопје
05:37 - 20 мај, 2024

Ознака : техника

Секојдневие

ВИДЕО: Најубавата техника за пакување на подароците – Упатство чекор по чекор!

Еспресо
Елкичка или цвет, една боја или повеќе бои… на вас останува да изберете. Сезоната на дарување веќе се приближува и време е за купување на...
Лајфстајл

ЕКСПЛОЗИВНО УЖИВАЊЕ: Кама сутра совети што не се однесуваат на пози и техники

Igor
Кога ќе се спомне Кама сутра, многумина помислуваат на илустрирана збирка со сексуални пози и упатства како да се изведат. Но, како учење, Кама сутра...
Лајфстајл

Психолог открива трик како да го спасите бракот за 5 минути: На овој начин љубовта ќе блесне како на почетокот на врската!

Igor
Станува збор за едноставна техника која овој психолог им ја предлага на своите клиенти со проблеми во врската или бракот. Белинда Вилијамс е психолог од...