Ознака : санторини

Лајфстајл Сцена

Прекрасната Бразилка ги воодушеви фановите со прекрасното „лиено“ тело (ФОТО)

Igor
Светскиот топ модел и познатата бразилска убавица Алесандра Амброзио жешките денови ги поминува во Грција, а своите фанови ги израдува со нови слики на Инстаграм....