11.8 C
Скопје
00:11 - 28 февруари, 2024

Ознака : Роберт Билбилов

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Фото) Роберт Билбилов и Лејла Рамковска уживаат во Ница: Заљубени како никогаш досега, не ја тргаат насмевката од лице

Еспресо
Музичарот Роберт Билбилов и инструкторката по јога Лејла Рамковска воопшто не кријат колку се заљубени, па периодов често објавуваат заеднички фотки и видеа, а сега...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Видео) Промовиран спотот: Тамара ќе нѐ преставува на детската Евровизија со „Кажи ми, кажи ми кој“

jasmina.kantardzieva
Младата и талентирана Тамара Грујеска важи за едно од најнадежните музички имиња во Македонија. Токму таа ќе нѐ преставува на 21. издание на детската Евровизија,...
Наши ФациСцена

Тамара Тодевска ја „дувна“ сцената во Тирана со нејзината најнова песна (ВИДЕО)

Igor
Откако поминаа бурните времиња, Тамара Тодевска конечно на јавноста ја претстави својата најнова и тоа на англиски јазик. Песната носи наслов „Monsters“, а како автори...
ЛајфстајлСцена

Тамара Тодевска и Роберт Билбилов му ја „летнаа“ од Македонија – погледнете каде отпатуваа (ФОТО)

Igor
Да не се социјалните мрежи нема да им го знаеме трагот на нашите познати личности. За лоцирање и откривање каде се и со кого се,...