7.8 C
Скопје
07:09 - 28 февруари, 2024

Ознака : Коста Петров

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Видео) Промовиран спотот: Тамара ќе нѐ преставува на детската Евровизија со „Кажи ми, кажи ми кој“

jasmina.kantardzieva
Младата и талентирана Тамара Грујеска важи за едно од најнадежните музички имиња во Македонија. Токму таа ќе нѐ преставува на 21. издание на детската Евровизија,...