13.8 C
Скопје
23:04 - 29 мај, 2024

(Фото) „Прекрасен викенд“: Роберт Билбилов и Лејла Рамковска уживаа во Грција

Македонскиот поп-пејач Роберт Билбилов и инструкторката по јога Лејла Рамковска веќе не ја кријат својата љубов и неретко споделуваат заеднички фотографии на социјалните мрежи.

Тие го искористија слободното време и заминаа на романтичен викенд на преубавото туристичко место Сивири, на првиот крак на Халкидики.

Според фотографиите, Билбилов и Рамковска се препуштиле на целосен хедонизам – се опуштиле на плажа, вкусиле од традиционалната грчка храна и уживале во поглед кон неверојатно зајдисонце.

„Прекрасен викенд“, напиша Рамковска во описот на објавата на Инстаграм.

Фото: Инстаграм/Лејла Рамковска
Фото: Инстаграм/Лејла Рамковска
Фото: Инстаграм/Лејла Рамковска
Фото: Инстаграм/Лејла Рамковска
Фото: Инстаграм/Лејла Рамковска

 

Фото: Инстаграм/Лејла Рамковска
Фото: Инстаграм/Лејла Рамковска

Слични објави

(Фото) Ги пречека изненадување: Еве каде отидоа Анастасија и Немања по свадбата

еспресо

(Фото) Ќерките на Џеј Рамадановски пристигнаа на настанот организиран во негова чест: Убавата Марија блеска во бременоста

Еспресо

Српскиот министер за малку ќе се „фател“ со Хилари Свонк, конците му ги помрсил Александар Вучиќ

Еспресо

Најубавата српска водителка Марија Килибарда на 43 години чека бебе

Еспресо

(Видео) Се појави видео од тајната венчавка на Анастасија Ражнатовиќ: Цеца се бореше за бидермаерот

Еспресо

(Фото) Калиопи го промовираше новиот албум – „Албум“: 10 песни и дует со Слаткар

Еспресо
Се вчитува....