13.8 C
Скопје
23:51 - 29 мај, 2024

(Фото) Вељко Ражнатовиќ се расоблече, стомачните мускули во преден план: „Тигарска крв“

Вељко Ражнатовиќ покажа како ги поминува топлите денови со пријателите во Тител, каде живеат со сопругата Богдана Ражнатовиќ и нивните синови.

Имено, Вељко објави серија фотографии на кои може да се види дека ужива со друштво и на сонце, а ги покажа и мускулите и бројните тетоважи со порака: „Тигарска крв“!

Боксерот Вељко Ражнатовиќ се капеше во реката со своите пријатели и покажа како ги поминуваат деновите во природа. Многумина ги забележаа и неговите извајани стомачни мускули, кои се резултат на макотрпниот тренинг.

Да потсетиме, Вељко Ражнатовиќ и неговата партнерка Богдана Ражнатовиќ наскоро ќе добијат трет син кој ќе го крстат, како што веќе соопштија, Илијан.

Слични објави

(Фото) Ги пречека изненадување: Еве каде отидоа Анастасија и Немања по свадбата

еспресо

(Фото) Ќерките на Џеј Рамадановски пристигнаа на настанот организиран во негова чест: Убавата Марија блеска во бременоста

Еспресо

Српскиот министер за малку ќе се „фател“ со Хилари Свонк, конците му ги помрсил Александар Вучиќ

Еспресо

Најубавата српска водителка Марија Килибарда на 43 години чека бебе

Еспресо

(Видео) Се појави видео од тајната венчавка на Анастасија Ражнатовиќ: Цеца се бореше за бидермаерот

Еспресо

(Фото) Калиопи го промовираше новиот албум – „Албум“: 10 песни и дует со Слаткар

Еспресо
Се вчитува....