Ознака : мел гибсон

Свет Слајдер Сцена

ФОТО: За новата улога бил принуден да се здебели, а потоа претерал – Мел Гибсон доби забрана прекумерно да „ужива“ во храната

Еспресо
Во новиот филм „Fatman“ Мел Гибсон ја доби улогата на нетипичен празничен дедо кој наместо подароци во својата рака главно има оружје. Овој црн-хумор му...
Свет Слајдер Сцена

Чилеанка дојде до генијална идеја како да го продава својот мед па го нарече „Мел Гибсон“ – Актерот подготви тужба

Еспресо
Чилеанката Јохана Агурто дошла до генијална идеја како да го промовира и рекламира својот мед, или барем, таа така мислела, па решила да го нарече...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Хари и Меган за 14 милиони евра ја купиле куќата на Мел Гибсон? (ВИДЕО)

Еспресо
Принцот Хари и Меган Маркл ја купиле куќата на Мел Гибсон за 14 милиони евра, пишуваат странските медиуми. Куќата има пет спални соби и базен,...
Филм и ТВ

„Смртоносно оружје 5“: По 22 години Мел Гибсон и Дани Гловер повторно на големото платно (ВИДЕО)

Еспресо
Култното актерско дуо Мел Гибсон и Дани Гловер го снимаат петтиот дел од големиот филмски класик „Смртоносно оружје“, 22 години по последниот дел од оваа...