16.8 C
Скопје
04:22 - 20 мај, 2024

Ознака : ликот

СветСлајдерСцена

Чилеанка дојде до генијална идеја како да го продава својот мед па го нарече „Мел Гибсон“ – Актерот подготви тужба

Еспресо
Чилеанката Јохана Агурто дошла до генијална идеја како да го промовира и рекламира својот мед, или барем, таа така мислела, па решила да го нарече...