Ознака : линдзи лохан

Лајфстајл Спорт

Саудискиот принц сака да го купи Манчестер јунајтед, а во меѓувреме флертува со Линдзи Лохан

Igor
Веќе неколку дена разни извори велат дека 33-годишната американска глумица Линдзи Лохан не престанува да комуницира со принцот од Саудиска Арабија, Бин Салман и дека...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

Проблематичната ѕвезда и скандалозниот принц: Ѝ подарил кредитна картичка со милиони

Igor
Светските медиуми пишуваат дека американската глумица Линдзи Лохан и принцот на Саудиска Арабија Мохамад бин Салман се во врска. Се запознале пред една година на...