18.8 C
Скопје
21:07 - 15 април, 2024

Ознака : линдзи лохан

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Се породи Линдзи Лохан, животот го смени од корен: Од најскандалозна глумица до посветена мајка

Еспресо
Пред неколку месеци, Линдзи Лохан, која се омажи за финансиерот Бадер Шамас во 2021 година, ги изненади сите кога откри дека е бремена и дека...
СветСлајдерСцена

Линдзи Лохан доби совети за бебето од тазе-мајката Парис Хилтон: Порано се „советуваа“ што алкохол да пијат, денес разменуваат совети за пелени

Еспресо
Парис Хилтон, која стана мајка пред еден месец, ѝ даде неколку совети за одгледување деца на својата бремена пријателка Линдзи Лохан. Вчера, 36-годишната Линдзи Лохан...
СветСлајдерСцена

(Фото) Кој е банкарот од Кувајт со кого Линдзи Лохан чека дете: Ја спаси од зависностите, ја врати на филмското платно, ја направи среќна и сакана

Еспресо
Ја сметаа за еден од најчудните и најконтроверзни ликови на американскиот шоубиз, Линдзи Лохан долго време важеше за лош пример што не треба да се...
СветСлајдерСцена

Кој е Бадер Шамас, човекот со кој се омажи Линдзи Лохан: Поради него глумицата се пресели во Дубаи

Еспресо
Во петокот, 1 јули, Линдзи Лохан се омажи со својот избраник Бадер Шамас.   View this post on Instagram   A post shared by Lindsay...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Линдзи Лохан и Бадер Шамас се венчаа: „Ти си мојот живот, моето сè“

Еспресо
Актерката и банкарот со арапско потекло кажаа „да“, објавувајќи ја веста на социјалните мрежи. Почеток на нов „среќен и здрав“ живот.  Тоа беше уште еден...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) ЛИНДЗИ ЛОХАН КАЖА „ДА“: Актерката го покажа големиот прстен!

Еспресо
Актерката Линдзи Лохан (35) на својот инстаграм-профил објави серија фотографии полни со љубов, и со прстен со голем камен во преден план, па радосната вест...
СветСлајдерСцена

ЛИНДЗИ ЛОХАН СЕ ВРАЌА НА МАЛИТЕ ЕКРАНИ: Обожавателите зачудени – „Не личиш на себе“

И. Т.
Актерката Линдзи Лохан, која ја паметиме по легендарните улоги во бројни филмови како „Mean Girls“, „The Parent Trap“, „Just My Luck“, „Freaky Friday“ се враќа...
ЛајфстајлСпорт

Саудискиот принц сака да го купи Манчестер јунајтед, а во меѓувреме флертува со Линдзи Лохан

Igor
Веќе неколку дена разни извори велат дека 33-годишната американска глумица Линдзи Лохан не престанува да комуницира со принцот од Саудиска Арабија, Бин Салман и дека...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Проблематичната ѕвезда и скандалозниот принц: Ѝ подарил кредитна картичка со милиони

Igor
Светските медиуми пишуваат дека американската глумица Линдзи Лохан и принцот на Саудиска Арабија Мохамад бин Салман се во врска. Се запознале пред една година на...