24.8 C
Скопје
15:19 - 30 мај, 2024

Ознака : лени кравиц

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Лени Кравиц гол во новиот видеоспот: Со рацете го крие пенисот

Еспресо
Лени Кравиц по долга пауза се врати со видеоспот, со кој остави малку на фантазијата на публиката. Имено, во краток тизер на својот Инстаграм, пејачот...
ЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Која е убавата Ана Паула Вале, новата љубов на Лени Кравиц: Моделка талентирана за музика и глума која сака постари и славни мажи

Еспресо
Славниот музичар Лени Кравиц (58) изгледа има нова љубов. Веста за излегувањето со моделката Ана Вале бргу го обиколи светот. Но која е девојката? Ана...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ФОТО: Лени Кравиц дизајнира пијано од 500.000 американски долари!

Васко Спасоски
Светски познатиот производител на пијано „Steinway&Sons“ го промовираше својот нов производ од лимитираната серија – гранд пијано „Kravitz Grand“, дизајнирано од легендарниот музичар Лени Кравиц....
Секојдневие

Ќерката на Лени Кравиц повторно мами воздишки: Зои позираше без градник за познат светски бренд! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ќерката на популарниот музичар Лени Кравиц, Зои Кравиц не престанува да ја шокира јавноста. Познато е дека Зои обожава да биде во центарот на вниманието,...
Филм и ТВ

Новата „жена-мачка“ се соблече пред објективот! (ФОТО)

Слободен Печат
Талентираната актерка Зои Кравиц (30), ќерка на пејачот Лени Кравиц (55) и актерката Лиса Бонет (51), е новата жена-мачка во новиот филм на франжизата за...
ЛајфстајлСцена

СЕ МАЖИ ЌЕРКАТА НА ЛЕНИ КРАВИЦ: На свадбата бил и Џејсон Момоа со храбар моден избор (ФОТО)

Igor
Зои Кравиц, ќерката на рокерот Лени Кравиц и Лиса Боне, наскоро се мажи за својот избраник. На свечениот ручек по повод почетокот на заедничкиот живот,...
ЛајфстајлСцена

Лени Кравиц меѓу граѓаните: Се прошета и се сликаше со сите (ВИДЕО)

Igor
Лени Кравиц утре ќе одржи концерт во Скопје, а денешниот ден го искористи да се измеша со граѓаните и да го почувствува пулсот на животот...
ЛајфстајлСцена

Лени Кравиц доаѓа во Скопје со десет камиони звук и светло

Igor
На речиси еден месец пред одржувањето на големиот концерт на Лени Кравиц во Скопје, познати се сите технички детали, информираат од „Авалон продукција“. „Лени Кравиц...