Ознака : кајли миног

Свет Слајдер Сцена

ФОТО | Кајли Миног ги запали социјалните мрежи позирајќи без долна облека за новата песна!

Еспресо
Пејачката Кајли Миног (52) често споделува информации од секојдневниот живот со оние што ја следат, а ги има повеќе од два милиони. Па така и...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Кајли Миног на 52 години ја објави најпровокативната фотка досега: Облекла „леопард“ боди, но позата… (ФОТО)

Васко Спасоски
Австралиската пејачка Кајли Миног (51) позираше во секси издание, покажувајќи ја својата соврешена форма во „леопард“ боди и каубојски чизми. Кајли во прв план ги...
Лајфстајл Сцена

МОЖЕ ЛИ НЕКОЈ ДА СИ ЈА ДОЗВОЛИ: Колку чини настап на Кајли Миног?

Igor
Кајли Миног има долгогодишна успешна музичка кариера, а нејзините настапи се доста скапи. Сепак, постојат луѓе кои можат да си ја дозволат, меѓу кои е...