11.8 C
Скопје
22:49 - 23 април, 2024

Ознака : Јелена Карелуша

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Злобница, само сакаше фотографија покрај ковчегот! Карлеуша ги нападна Цеца и Фута, објави приватна преписка со покојниот син на Марина Туцаковиќ

Еспресо
Јелена Карлеуша објави приватна преписка со покојниот син на Фута и Марина Туцаковиќ, бесна е на композиторот! Владимир Мариќ, директор на „Connect network“, изјавил дека...
БалканСлајдерСцена

Душко Тошиќ ја напушта Јелена Карлеуша: Купил стан и локал за половина милион евра во центарот на Белград!

Васко Спасоски
Фудбалерот Душко Тошиќ наводно решил да се пресели од вилата во Дедиње, каде во моментот живее со Јелена Карлеуша и нивните ќерки Атина и Ника....
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Душко Тошиќ и прости на Јелена Карлеуша: Сè што имам од недвижнини ќе им го препишам на ќерките за да бидеш сигурна во мене!

Васко Спасоски
Минатата година беше доста тешка за Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ. За да ѝ ја докаже својата љубов на сопругата, фудбалерот, според пишувањата на „Стар“,...