20.8 C
Скопје
04:45 - 15 јули, 2024

Депресивна изјава на Јелена Карлеуша: „Можеби еден ден само нема да се појавам…“

Дивата на регионалната музика Јелена Карлеуша неодамна се појави на манифестацијата „Избор на мис на Србија“, каде беше претседателка на жирито.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Како и обично, Јелена одвои неколку минути пред настанот за да разговара со медиумите. Сепак, еден детаљ изгледа на сите им избега од очи, а со денови е вирален на социјалните мрежи.

Новинарот на српски „Курир“ ја најави пејачката со следните зборови:

„Еве ја после се…“

Јелена пак, имаше многу интригантен одговор на спомнатата констатација. Имено, таа се насмејала и пошегувала дека на секои три дена ја слуша истата реченица, и само дека го чека мигот кога тие три дена ќе станат два дена, па секојдневие.

Потоа, Јелена погледнала во подот и ја изговорила реченицата поради која нејзините фанови се многу загрижени.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

„Можеби само нема да се појавам еден ден, тоа изгледа би било најдобро“, рече пејачката со тивок тон, на што во тој миг никој не изреагирал.

Сепак, на социјалните мрежи фановите го споделуваат клипот од ова кратко интервју и загрижено се прашуваат на што пејачката мислела, и ѝ даваат поддршка сега во тешките мигови на развод од Душко.

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....