Ознака : убиен

Ви Препорачуваме Лајфстајл

Американски познат музичар убиен во неговиот автомобил пред настап: Фановите очајни и во неверување!

Igor
Американскиот рапер Тре Да Кид пронајден е мртов во својот автомобил само еден час пред својот настап во Анаполис, тој бил убиен со огнено оружје....
Ви Препорачуваме Лајфстајл

БОЛКАТА НЕ СЕ НАМАЛИЛА НИТУ ПО 20 ГОДИНИ: Цеца по смртта на Аркан не стапнува на ова место (ФОТО)

Igor
Светлана Цеца Ражнатовиќ во една своја исповед се присетила на кобниот јануари далечната 2000 година, па признала дека оттогаш никогаш не влегла во хотелот каде...