БОЛКАТА НЕ СЕ НАМАЛИЛА НИТУ ПО 20 ГОДИНИ: Цеца по смртта на Аркан не стапнува на ова место (ФОТО)

Светлана Цеца Ражнатовиќ во една своја исповед се присетила на кобниот јануари далечната 2000 година, па признала дека оттогаш никогаш не влегла во хотелот каде Жељко Ражнатовиќ Аркан беше убиен.

„За мене тоа место е гробот на Жељко. Никогаш човек не се помирува со тоа, но морав да научам да живеам со сите стравови кои ми се случија“, изјави Цеца.

PROFIMEDIA

„Страшните сцени од тој немил настан и нанеле рани кои никогаш не зараснуваат“.

„Цеца од тој ден никогаш повеќе не влегла во тој хотел! Просто, не може бидејќи ужасните сцени и биле долго пред очите! Дури и кога нејзините најблиски правеле некое славење на тоа место, таа никогаш не се појавила, а сите ја разбрале без навреда“, истакна изворот.

Слични објави

Пејачката Џесика гледа во зајдисонце, а вие ќе гледате малку подолу на оваа фотографија (ФОТО)

Igor

Почувствувајте ја зимската идила на француските Алпи (ФОТО)

Еспресо

За влакно избегната голема несреќа на концертот на Северина (ВИДЕО)

Igor

КАКО СЕКОЈ ОБИЧЕН ЧОВЕК: Лепа Брена во опуштено возење со градски превоз (ФОТО)

Igor

Нејзиното лице е сто проценти пластика: Фановите шокирани од изгледот на славната русокоса (ФОТО)

Еспресо

Добро ги поднесуваат и најтешките удари на судбината: Психолошки профил на хороскопските знаци – СКОРПИЈА

Еспресо

Остави Коментар

3 × 2 =

Слични објави

Аца Лукас поради бившата на Тошиќ ја оставил мисицата! Еве која е неговата нова девојка (ФОТО)

Igor

Нова песна на „Прл џем“ која морате да ја преслушате (ВИДЕО)

Еспресо

Освојуваат со само еден поглед – Ова се најзаводливите хороскопски знаци!

Еспресо

Сè за совршен изглед на Оскарите: Познатата актерка морала да стои исправена во автомобилот (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Хороскоп за 17 март – Биковите ги очекува пресврт, Рибите нема да веруваат никому

Еспресо

Адел за првпат со коментар за разводот

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian