18.8 C
Скопје
00:26 - 27 септември, 2023

БОЛКАТА НЕ СЕ НАМАЛИЛА НИТУ ПО 20 ГОДИНИ: Цеца по смртта на Аркан не стапнува на ова место (ФОТО)

Светлана Цеца Ражнатовиќ во една своја исповед се присетила на кобниот јануари далечната 2000 година, па признала дека оттогаш никогаш не влегла во хотелот каде Жељко Ражнатовиќ Аркан беше убиен.

„За мене тоа место е гробот на Жељко. Никогаш човек не се помирува со тоа, но морав да научам да живеам со сите стравови кои ми се случија“, изјави Цеца.

PROFIMEDIA

„Страшните сцени од тој немил настан и нанеле рани кои никогаш не зараснуваат“.

„Цеца од тој ден никогаш повеќе не влегла во тој хотел! Просто, не може бидејќи ужасните сцени и биле долго пред очите! Дури и кога нејзините најблиски правеле некое славење на тоа место, таа никогаш не се појавила, а сите ја разбрале без навреда“, истакна изворот.

Слични објави

Шокантно видео: Малечко дете си игра со огромен питон

Еспресо

Ново истражување за пристап кон воспитување: Децата во Јапонија се најсреќни

Еспресо

Попоски: Доаѓа ново „мини лето“, еве кога

Еспресо

(Видео) Сопругата на Брус Вилис отворено: „Тешко е да се знае дали е свесен за својата болест“

Еспресо

Партнерката на Кијану Ривс отворено за љубовта со актерот: „Се чувствувам самоуверено на црвениот тепих“

Еспресо

Почина глумецот Дејвид Мекалум: „Имав неверојатен живот“

Еспресо
Се вчитува....