16.8 C
Скопје
07:42 - 22 мај, 2024

Ознака : тарнер

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Санса Старк од „Игра на тронови“ е бремена: Среќни сме што ќе станеме родители!

Еспресо
Актерката Софи Тарнер (23) и нејзиниот сопруг и музичар Џо Џонас (30) очекуваат бебе. Тарнер и Џонас кои се венчаа минатата година во Лас Вегас...
Филм и ТВ

Ретко кој денес би ја препознал: Актерка која важеше за една од НАЈУБАВИТЕ, но БОЛЕСТА го направила своето! (ФОТО)

Слободен печат
Американската актерка Кетлин Тарнер важеше за една од најубавите холивудски актерки. Меѓутоа, додека на филмското платно блескаше, во исто време имаше и многу здравствени проблеми....
ЛајфстајлСцена

Актерката на најпопуларната серија ги објави фотографиите од венчавката (ФОТО)

Igor
Актерскиот пар Софи Тарнер и Џо Џонас објавија на Инстаграм фотографии од нивната втора  венчавка која се одржа во Франција. Актерката од една од најпопуларните...