14.8 C
Скопје
06:50 - 22 мај, 2024

Ознака : луј

ЛајфстајлСцена

Актерката на најпопуларната серија ги објави фотографиите од венчавката (ФОТО)

Igor
Актерскиот пар Софи Тарнер и Џо Џонас објавија на Инстаграм фотографии од нивната втора  венчавка која се одржа во Франција. Актерката од една од најпопуларните...