3.8 C
Скопје
04:54 - 21 април, 2024

Ознака : состаноци

СветСлајдерСцена

Елтон Џон призна дека оди на состаноци за анонимни алкохоличари повеќе од 30 години

Еспресо
Пејачот Елтон Џон во минатото имал голем проблем со алкохолизмот, но дури и денес оди на состаноци за анонимни алкохоличари. Тоа музичарот го призна гостувајќи...
ЛајфстајлСцена

Оскаровката сосема искрено: Што ќе ми е маж во животот?

Igor
Славната актерка изјави дека нема „ниту состаноци, ниту бакнежи“ во нејзиниот живот веќе 35 години. Актерката Дајан Китон изјави во едно интервју дека веќе скоро...
Лајфстајл

И СЕКСОТ ЗА ЕДНА НОЌ ИМ Е МНОГУ: Ужасен секс-тренд се шири меѓу младите

Igor
Модерните времиња и апликациите за состаноци придонесоа ужасен тренд да се шири меѓу младите луѓе. Имено, тие веќе не практикуваат секс за една ноќ бидејќи...