19.8 C
Скопје
22:20 - 19 мај, 2024

Ознака : мажена

ЛајфстајлСцена

Оскаровката сосема искрено: Што ќе ми е маж во животот?

Igor
Славната актерка изјави дека нема „ниту состаноци, ниту бакнежи“ во нејзиниот живот веќе 35 години. Актерката Дајан Китон изјави во едно интервју дека веќе скоро...