4.8 C
Скопје
06:56 - 27 февруари, 2024

Ознака : анонимни

СветСлајдерСцена

Елтон Џон призна дека оди на состаноци за анонимни алкохоличари повеќе од 30 години

Еспресо
Пејачот Елтон Џон во минатото имал голем проблем со алкохолизмот, но дури и денес оди на состаноци за анонимни алкохоличари. Тоа музичарот го призна гостувајќи...