20.8 C
Скопје
21:04 - 14 јуни, 2024

Ознака : напиша

БалканВи ПрепорачувамеСцена

За овие ПЕТ ЗБОРОВИ заработи 100.000 евра: Марина Туцаковиќ напиша само еден стих од песната која СИТЕ ЈА ЗНАЕТЕ

Еспресо
Марина Туцаковиќ е автор на бројни хитови од балканската естрада, а многумина не знаат дека за една позната песна напишала само еден стих и за...
ЛајфстајлСцена

Кратко, но слатко: Вака принцот Хари и го честиташе 38 роденден на Меган (ФОТО)

Igor
По овој повод принцот Хари и посвети објава на социјалната мрежа, Инстаграм. Покрај фотографијата од војвотката, тој напиша кратка, но слатка порака. View this post...