20.8 C
Скопје
21:42 - 19 мај, 2024

Ознака : туцаковиќ

БалканСлајдерСцена

Марина Туцаковиќ поминува низ хемотерапија – Искрено, не се чувствувам подобро!

Еспресо
Најпознатата српска авторка на музички текстови претходно призна дека лекувањето и е скапо и тешко. Многу и значи поддршката од семејството, а борбата со подлата...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

За овие ПЕТ ЗБОРОВИ заработи 100.000 евра: Марина Туцаковиќ напиша само еден стих од песната која СИТЕ ЈА ЗНАЕТЕ

Еспресо
Марина Туцаковиќ е автор на бројни хитови од балканската естрада, а многумина не знаат дека за една позната песна напишала само еден стих и за...