10.8 C
Скопје
05:16 - 23 мај, 2024

Ознака : мала

Секојдневие

ВИДЕО+ФОТО: Куќичка во природа поради која многумина би го напуштиле големиот стан во центарот на градот – Вака изгледа уметноста на живеењето во мал простор!

Еспресо
Шај е жената која одлучила својот живот да го помине во мала и скромна куќичка во природа…Својата филозофија за животот ја споделува со истомислениците на...
СценаХороскоп

Мала астро школа: Ве учиме КАКО САМИ да си го „читате“ хороскопот

Igor
Ајде, да почнеме од првиот чекор. Ако некогаш сте се чувствувале неповрзани со карактеристиките на вашиот „знак“, да ви објасниме зошто. Затоа што не сме...
ЛајфстајлСцена

Принцезата Шарлот им се исплази на поддржувачите на нејзините родители (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Војвотката Кејт Мидлтон и принцот Вилијам учествуваа во едриличарска регата со хуманитарен карактер на островот Вајт. А нив ги бодреа и нивните деца принцезата Шарлот...