Ознака : исплази

Лајфстајл Сцена

Принцезата Шарлот им се исплази на поддржувачите на нејзините родители (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Војвотката Кејт Мидлтон и принцот Вилијам учествуваа во едриличарска регата со хуманитарен карактер на островот Вајт. А нив ги бодреа и нивните деца принцезата Шарлот...