15.8 C
Скопје
00:36 - 20 мај, 2022

Ознака : сонце

Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Доаѓа помрачувањето на Сонцето и носи невидени космички промени: Најголемо влијание ќе има на овој знак!

Еспресо
На 30 април 2022 година пристигнува новата Месечина во знакот на Бик и затемнување на Сонцето, за прв пат оваа година. Планетата Уран е многу...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Слајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ НАЈАВУВА: Искористете го сонцето еве до кога…

Еспресо
– Денес и утре времето во Македонија ќе се задржи претежно стабилно, суво и сончево со мала до умерена локална облачност. Во попладневните часови ќе...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Лајфстајл Секојдневие Слајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ НАЈАВУВА: Од кога да очекуваме ЗАЛАДУВАЊЕ на времето и ДОЖД

Еспресо
– Како што најавивме утре времето во Македонија ќе се задржи сончево и ТОПЛО со мала до умерена локална облачност и со слаб до умерен...
Ви Препорачуваме Еспресо Лајфстајл Секојдневие Слајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ ПРОГНОЗИРА: Сончеви денови, но набрзо следи ЗАЛАДУВАЊЕ на времето и ДОЖД, еве кога!

М.Р.
– Денес и утре времето во Македонија ќе се задржи сончево и ТОПЛО со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Слајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ СО УБАВИ ВЕСТИ: Уживајте во топлото време и сонцето до…

Ј.К.Д
– Денес времето во Македонија ќе биде сончево и топло со мала локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер претежно од северен и од...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Слајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ: Еве кога ќе биде сончево и ТОПЛО

Ј.К.Д
– Како што најавивме, под влијание на влажен воздушен бран утре на повеќе места ќе има врнежи од дожд а локално ќе биде и нестабилно...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Слајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ НАЈАВУВA: Сонце, еве кога ќе уживаме!

Ј.К.Д
– Како што најавивме, утре ќе имаме краткотрајна стабилизација на времето, додека нови врнежи од дожд на повеќе места ќе има во четврток кога локално...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Слајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ НАЈАВУВА: Уживајте во сонцето до…па, следува дожд!

Ј.К.Д
– Како што најавивме утре во Македонија ќе има нешто повеќе облачност, и особено во западните предели ќе има појава на повремен локален дожд. Потоа...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Слајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ НАЈАВУВА: Понесете си чадор, еве кога!

Ј.К.Д
– За време на овој викенд во Македонија ќе се задржи вистинското пролетно време. Односно времето ќе биде сончево и ТОПЛО со мала до умерена...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Слајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ НАЈАВУВА: Еве до кога ќе имаме сончево и стабилно време!

Ј.К.Д
– Како што најавивме, до самиот крај од оваа недела времето во Македонија ќе се задржи стабилно, суво и сончево, за време на викендот со...