15.8 C
Скопје
11:33 - 28 февруари, 2024

Ознака : изабел

UncategorizedВи ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Холивуд во шок: Се самоуби сопругата на прочуениот продуцент, скокнала од балкон од хотел

Еспресо
Изабел Томас, сопруга на холивудскиот продуцент Бредли Томас, извршила самоубиство, потврди Канцеларијата за медицински преглед во Лос Анџелес. Таа имаше само 39 години, а во...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Супермоделката Изабел Гулар во Катар го „изневери“ љубовникот -голманот на германската репрезентација: Вака се навива за Бразил!

Еспресо
Иако е славен, не му е лесно да има толку убава девојка. 32-годишниот резервен голман на германската репрезентација и Ајнтрахт Франкфурт Кевин Трап е во...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Ангелот на Трап: Како изгледа „невестата“ на голманот на германската репрезентација

Еспресо
32-годишниот резервен голман на германската репрезентација и Ајнтрахт Франкфурт Кевин Трап е во Катар во сенка на главниот голман Мануел Нојер. Но, неговата девојка бразилскиот...
ЛајфстајлСцена

РАЗГОЛЕНО И СМЕЛО: Познатата манекенка без гаќички во Кан (ФОТО)

Igor
Бразилската манекенка Изабел Гулар се појави на 72-то издание на филмскиот фестивал во Кан, со храбра и смела модна комбинација. Таа избрала навидум безбедна комбинација...