РАЗГОЛЕНО И СМЕЛО: Познатата манекенка без гаќички во Кан (ФОТО)

Бразилската манекенка Изабел Гулар се појави на 72-то издание на филмскиот фестивал во Кан, со храбра и смела модна комбинација.

Таа избрала навидум безбедна комбинација на црна свечена тоалета, но сите забележале дека овој фустан повеќе открива отколку што покрива.

На будното око на публиката не ѝ избега ниту еден детаљ, дури ни тоа дека Изабел под фустанот не носи гаќички.

изабел
Профимедиа
изабел
Профимедиа

Слични објави

НИШТО ПОЛЕСНО: Подгответе домати во тегла за оваа зима (РЕЦЕПТ)

Igor

Северина наскоро ќе има свои стикери на Вибер, видете какви!

Igor

Нема подобар задник на македонската естрада: Љупка веќе ја нарекуваат македонската Џенифер Лопез (ФОТО)

Igor

Им оддаваат почит на легендарната група „Queen“: На едната страна е кралицата, на другата сме ние! (ВИДЕО)

Еспресо

ВИЛИЈАМ НЕ ГО НАПРАВИ ТОА: Откако стана татко, Хари ѝ оддаде почест и на лејди Ди

Igor

Пробајте да им одолеете – Ова се најстрасните хороскопски знаци!

Igor

Остави Коментар

15 − шест =

Слични објави

И Калиопи има што да покаже: Жешка фотка од познатата пејачка на Инстаграм (ФОТО)

Igor

НЕ ЖАЛИ ПАРИ ЗА НЕА: Ќерката на Чола носи облека од 2.000 евра, а на Инстаграм често ПРОВОЦИРА! (ФОТО)

Еспресо

ИЗГЛЕДА ОДЛИЧНО: Која е тајната на Меган Маркл за витката линија по породувањето?

Igor

Луна Џогани првпат ги прошета новите гради и тоа во проѕирен фустан (ФОТО)

Igor

Супербрза вечера: Тортиља со пилешко готова за 20 минути

Igor

Пејачката дознала дека мажот ја изневерува со ДАДИЛКАТА, па му вратила со нејзиниот најдобар ДРУГАР- денес таа слави (ФОТО)

Igor