5.8 C
Скопје
14:17 - 3 декември, 2023

РАЗГОЛЕНО И СМЕЛО: Познатата манекенка без гаќички во Кан (ФОТО)

Бразилската манекенка Изабел Гулар се појави на 72-то издание на филмскиот фестивал во Кан, со храбра и смела модна комбинација.

Таа избрала навидум безбедна комбинација на црна свечена тоалета, но сите забележале дека овој фустан повеќе открива отколку што покрива.

На будното око на публиката не ѝ избега ниту еден детаљ, дури ни тоа дека Изабел под фустанот не носи гаќички.

изабел
Профимедиа
изабел
Профимедиа

Слични објави

(Видео) Марија Шерифовиќ: Мразам поделби, баба ми се молеше на Исус, а дедо ми беше муслиман

Еспресо

Британците реагираа на новите напади врз Кејт Мидлтон: „Колку повеќе Меган ја напаѓа Кејт, толку нејзината популарност сè повеќе расте“

Еспресо

„Целиот живот ми помина низ глава, не се плашев“: Калина Ковачевиќ ја опишува клиничката смрт и нејзината борба за живот

Еспресо

(Фото) Аца Пејовиќ е кум на Александра Пријовиќ, но не е само тој: Еве која кошаркарска ѕвезда ги венчаваше Прија и Филип

Еспресо

„Бев ограбен во Македонија, не ми ги оставија ни гаќите“: Дејан Милиќевиќ открива кои Македонки му помогнале, а на што не сака да се сети!

Еспресо

(Видео) Неодолив танц на бабата на Александра Пријовиќ на концерт: „Баба ми е модерна, има и инстаграм“

Еспресо
Се вчитува....