-3.2 C
Скопје
01:03 - 9 февруари, 2023

(Фото) Супермоделката Изабел Гулар во Катар го „изневери“ љубовникот -голманот на германската репрезентација: Вака се навива за Бразил!

Иако е славен, не му е лесно да има толку убава девојка.

32-годишниот резервен голман на германската репрезентација и Ајнтрахт Франкфурт Кевин Трап е во Катар во сенка на главниот голман Мануел Нојер. Но, неговата девојка бразилскиот супермодел Изабел Гулар привлекува внимание со својата неприкосновена убавина.

Но овојпат таа го „изневери“ својот сакан, навивајќи за Бразил.

Облечена во жолто зелен моден избор, супермоделката беше нагрната со бразилско знаме.

Сепак, кој гледа во знамето покрај оваа убавина.

(Фото) Ангелот на Трап: Како изгледа „невестата“ на голманот на германската репрезентација

Слични објави

(Фото) Нашата Тијана Петреска се враќа со титула од светскиот избор за најубава студентка

Еспресо

(Фото) Мадона во нејзин стил се пресмета со зајадливите коментари – „Поклонете се кучки“

Еспресо

(Фото) Тажното писмо на Бланко со кое се извинува за скандалот на Сан Ремо: „Ве оставив во солзи како мајка ми, ме видовте кревок како дете…“

Еспресо

(Видео) Полуден пејач направи ‘ршум на Сан Ремо, ја шокираше публиката, го испратија со свирежи

Еспресо

Ѕвезите ќе им помогнат: Два хороскопски знаци многу брзо ќе ги исполнат соништата

Еспресо

Славчо Попоски: Грч студени утра, висок воздушен притисок, а еве кога ќе има мал пораст на температурите

Еспресо
Се вчитува....