6.8 C
Скопје
07:54 - 27 февруари, 2024

Ознака : хороскоп

СценаХороскоп

КОЈ НАЈМНОГУ МУ ОДГОВАРА НА ЛАВОТ? Четири најубави парови според хороскопот

Igor
Сигурно сте сретнале барем еден пар во вашиот живот кој зрачи со хемија, а и повеќе од очигледно е дека се компатибилни и си одговараат...
СценаХороскоп

Хороскопски знаци со најголема интуиција! Дали и вие сте меѓу нив?

Igor
Интуицијата е нешто што ни помага да ги донесеме правилните одлуки, но секое предупредување или претчувство се залудни ако личноста не достигнала едно задоволувачко ниво...
СценаХороскоп

Кој хороскопски знак лесно простува, а кој никогаш не простува?

Igor
Секој од нас греши. Секако, секогаш постојат изговори, но простувањето на некои луѓе едноставно им е запишано во ѕвездите. Денес, ги рангираме хороскопските знаци, од...
СценаХороскоп

Болни раскинувања, но и среќни епилози – ЉУБОВЕН ХОРОСКОП ЗА МАЈ

Igor
ОВЕН Овните ќе доживеат значајни промени на полето на љубовта во текот на мај. Односите со саканата личност се совршени, а несогласувањата ќе поминвуаат за...
СценаХороскоп

Само ОВОЈ хороскопски знак има силна интуиција, а не е ни свесен за тоа

Igor
Еден знак од Зодијакот може да се пофали со изразена интуиција, претчувства, визии, соништа и читање мисли. Секако, се работи за единствените чувствителни – Рибите!...
СценаХороскоп

3 хороскопски знаци за кои мај ќе биде лош месец

Igor
Maj ќе биде најлошиот месец за Овните, Раковите и Стрелците. Но, тоа ќе ги направи многу посилни. Овој хаос најмногу е резултат од соларната еклипса....
СценаХороскоп

НЕ ВЕРУВАЈТЕ ИМ: Овие 6 хороскопски знаци се лоши пријатели

Igor
Некои луѓе имаат квалитети да бидат ваши пријатели и во добро и во зло и навистина никогаш да не ви го свртат грбот. Но, за...
ЛајфстајлСцена

АСТРОЛОЗИТЕ ТВРДАТ: Меган и Хари ќе добијат дрско и тврдоглаво дете

Igor
Иако бебето на Меган и Хари има мали шанси да стане крал или кралица во иднина, неговото раѓање не ја намалува еуфоријата кај британската јавност....
СценаХороскоп

4 хороскопски знаци кои е невозможно да бидат припитомени

Igor
Во зависност од тоа како го гледате, „припитомувањето“ може да биде лошо или добро. На пример, некои луѓе не сакаат да бидат врзани со никого,...