19.9 C
Скопје
19:07 - 18 мај, 2022

Ознака : денешен хороскоп

Астро Мала астро школа Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 17 мај: Убав ден за Стрелците, цвета љубовта за Биковите, а Девиците уморни

Еспресо
Овен Внимавајте да не ја повредите саканата личност со духовит, но несоодветен речник. Контролирајте се, не е неопходно да се шегувате на нивна сметка. Сите...
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 3 МАРТ: Близнаците го имаат последниот збор, Раковите ја потиснуваат својата интуиција, а Стрелците ги очекува деловен успех!

Еспресо
Овен Се обидувате да најдете ефективно решение на работа. Особено ве иритира соочувањето со соработниците кои очекуваат прифаќање на разни деловни отстапки. Изгледате вознемирено, но...
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 15 ЈАНУАРИ: Биковите организираат добра забава, Близнаците се подготвуваат за патување, а Јарците ги очекува одличен ден

Еспресо
Овен На професионално поле, ќе имате доволно енергија за пообемна работа. Ќе добиете добра деловна понуда од странство која ќе ви создаде можност и за...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за 14. 02. 2020 – Девиците чувствуваат страв од започнување на нова врска

Еспресо
ОВЕН Новите околности водат кон добри промени на работа. Се повеќе се приближувате кон личноста која делува како неочекуван избор на партнер за вас. Покачена...