11.8 C
Скопје
19:39 - 28 февруари, 2024

Ознака : астро магазин

АстроМала астро школаХороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 17 мај: Убав ден за Стрелците, цвета љубовта за Биковите, а Девиците уморни

Еспресо
Овен Внимавајте да не ја повредите саканата личност со духовит, но несоодветен речник. Контролирајте се, не е неопходно да се шегувате на нивна сметка. Сите...
АстроМала астро школаСлајдерХороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 8 АПРИЛ: Раковите да се пазат од тајни непријатели, Вагите да внимаваат со кредитите, а Стрелците да се подготват за важен деловен состанок!

Еспресо
Овен Денес ќе уживате во посебната наклонетост на ѕвездите, па ризичните инвестиции и деловни потези на крај ќе ви донесат успех. Во љубовта понатамошното зближување...