37.8 C
Скопје
18:01 - 19 јули, 2024

Ознака : 60

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Во чии раце ќе заврши наследството на Кирк Дагас од 60 милиони долари?

Еспресо
Актерот Кирк Даглас кој почина на 5 февруари оваа година, според пишувањето на „Mirror“ своето богатство од 60 милиони долари го оставил во добротворни цели....
Сцена

60 фотографии кои МОРАТЕ да ги погледнете ПРЕД ДА УМРЕТЕ! (ВИДЕО)

Igor
Видеото содржи историски фотографии кои секој мора да ги погледне. Во видеото ќе се сретнете со Чарли Чаплин без шминка и мустаќи, со последната фотографија...