Ознака : умрете

Сцена

60 фотографии кои МОРАТЕ да ги погледнете ПРЕД ДА УМРЕТЕ! (ВИДЕО)

Igor
Видеото содржи историски фотографии кои секој мора да ги погледне. Во видеото ќе се сретнете со Чарли Чаплин без шминка и мустаќи, со последната фотографија...