Летна комбинација за десетка: Џенифер Анистон не знае да погреши (ФОТО)

Џенифер Анистон е уловена на улиците во Лос Анџелес во опуштено летно издание додека шетала низ бутиците.

Холивудската актерка облекла едноставен бел памучен комбинизон со опуштен крој, што е очекувано со оглед на тоа дека летните температури се во ек.

профимедиа

Летниот стајлинг го заокружи со папучи. Во текот на прошетката зборувала на мобилен, додека пред неа бил нејзиниот телохранител кој се обидувал да ја одбрани од љубопитните фотографи.

профимедиа

Од модните додатоци кои воедно се одлична заштита од сонче таа на себе ставила каубојски шешир и очила за сонце.

Толку едноставно, а толку убаво.

Слични објави

БЕЗВРЕМЕНСКО ПАРЧЕ: Како правилно се перат фармерки?

Igor

Дизни ви подарува забава за целото семејство: Научете како оригинално да ги нацртате омилените јунаци! (ВИДЕО)

Еспресо

Кендал Џенер фати уште една НБА ѕвзеда, фановите бесни! (ФОТО

Васко Спасоски

ИСХРАНА ВО БОЈА: Црвени намирници за балансирана диета

Igor

Многу би сакале да се на негово место: Ова е момчето кое ги слика најубавите девојки во Македонија (ФОТО)

Igor

Идеална сегашност, страшно минато: Продавала дрога на 16 години, а денес е милијардерка

Еспресо

Остави Коментар

15 − 2 =

Слични објави

Најоткачените модни комбинации за изминатата година! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Научно е докажано дека со овој тип на мажи, жените почесто доживуваат оргазам!

Еспресо

Стилизирани на овој начин, бермудите можете да ги носите насекаде: Елегантни и шик за секоја прилика! (ФОТО)

Еспресо

Новогодишна честитка на Меган и Хари: Се надеваме дека 2020 ќе ви донесе здравје и среќа (ФОТО)

Слободен печат

Вака се носи моментно најпопуларниот тренд: Ким Кардашијан во феноменален стајлинг

Igor

Оваа подла болест зема замав: Обрнете внимание на следниве симптоми

Igor