26.8 C
Скопје
14:05 - 25 мај, 2024

(Фото) Ден пред погребот, објавен е мистериозен некролог за Бојана Јанковиќ: Без потпис

На 46-годишна возраст ненадејно почина поранешната водителка на српската телевизија Пинк, Бојана Јанковиќ.

Членовите на семејството, неутешните колеги, пријателите се збогуваат со убавата Бојана…

Меѓу огласите за тажни вести, објавена е и некролог во кој се наведени датумот и местото на погребувањето на водитеката, но има уште една емотивна порака која привлече внимание.

-Бојана, за некои средби, за некои денови поминати заедно, за спомените, бидејќи само тие останаа, пишуваше на објавениот некролог.

Слични објави

Синот на Драгана Мирковиќ размислува за селење во Белград: „Тука веќе никој не верува во Бога“

еспресо

Неделен хороскоп (од 27 мај до 2 јуни): Вистински момент за Близнаците, промени за Девиците, добра вест за Јарците…

еспресо

(Фото) Никола Роквиќ нападнат поради срамни изјави од минатото: „Човек има право да се промени“

еспресо

Астропрогноза за сабота, 25 мај: Убедливост за биковите, привлечност за стрелците

еспресо

Среќен викенд: Три хороскопски знаци ќе имаат многу среќа во сабота и недела

еспресо

Нетфликс забрани прашања за Бен Афлек: Џенифер Лопез во промотивна турнеја на филмот „Атлас“

еспресо
Се вчитува....