Идеална фризура за летните денови: Репче на поинаков начин (ФОТО)

Косата фатена во репче е совршена фризура кога температурите се високи. Иако таа станува монотона доколку ја носиме така секој ден, сепак постојат начини како тоа да не биде така.

Ви нудиме одлични предлози како да го „зачините“ вашето репче и да го направите сосема поинакво и поинтересно.

Погледнете ги идеите од модните блогерки…

Слични објави

Вкусен и сочен викенд ручек: Пица од компири со пршута (ВИДЕО)

Igor

За што сè можете да го користите медот

Igor

Почнете да ги помните своите соништа

Igor

Трикови за убавина: Како да добиете совршени веѓи? (ВИДЕО)

Igor

Совршени локни: Направете сами спреј за најубавите локни на светот! (ВИДЕО)

Igor

Бела чорба на МАКЕДОНСКИ начин

Igor

Остави Коментар

2 × оне =

Слични објави

Научно докажано: Овие особини се најпривлечни за мажите!

Igor

Кога треба да ги смените фенот, пеглата за коса, фигарото…

Igor

Брза и неодолива палачинка со шунка и кашкавал (ВИДЕО РЕЦЕПТ)

Igor

Одличен сок за слабеење

Igor

Леди Гага ќе ја глуми „црната вдовица“ на Гучи

Igor

Непроспана ноќ? Еве како да го преживеете следниот ден

Igor