Ознака : зачините

Секојдневие

Идеална фризура за летните денови: Репче на поинаков начин (ФОТО)

Igor
Косата фатена во репче е совршена фризура кога температурите се високи. Иако таа станува монотона доколку ја носиме така секој ден, сепак постојат начини како...