14.8 C
Скопје
23:19 - 22 мај, 2024

(Видео) Сите очи вперени во неа! Претставничката на Словенија сочно ја бакна во уста танчaрката

Рејвен, претставничката на Словенија на овогодинашната Евровизија во вторникот се пласираше во финалето на ова натпреварување.

Таа ја отпеа песната „Вероника“, а нејзиниот настап привлече огромно внимание, како поради необичниот текст и интерпретација, така и поради сценскиот настап.

Имено, Рајвен на сцената се појави во проѕирен костим под кој се гледаа нејзините тетоважи, од кои онаа во пределот на градите која на многумина им „падна во очи“ беа испреплетените змии. Околу пејачката беа танчарки кои изгледаа како да се целосно голи.

Сепак, настапот не беше единствената работа што ја изненади публиката.

Деновиве на социјалните мрежи се појави видео каде Рејвен е снимена како го прославила пласманот во финалето. Имено, откако слушнала дека Словенија ќе учествува во финалето, таа сочно ја бакнала својата танчарка во уста.

Слични објави

Северина на концерт во Црна Гора порачала: Каде и да одам ме сметаат за нивна

Еспресо

Која е снаата на Драгана Мирковиќ? Се обидоа да ја скријат од јавноста, еве со што се занимава

jasmina.kantardzieva

Почина пејачот Тони Монтано

еспресо

Никола Роквиќ стаса до целта, еве што порача: „Подготвен сум да го направам и тој одлучувачки чекор…“

еспресо

Ацо Пејовиќ се опијанил и завршил во туѓа куќа: „Утрото кога се разбудив, жена ме пречека со појадок во кревет“

Еспресо

Се огласи Наташа Беквалац и ја сподели среќата со сите: Секако дека се заљубив

Еспресо
Се вчитува....