14.8 C
Скопје
23:19 - 22 мај, 2024

(Фото) Сопругата на Огњен Амиџиќ воодушеви со слика од домот: Емотивната глетка ги разнежни сите!

Водителската двојка Огњен Амиџиќ и Мина Наумовиќ неодамна станаа родители и ја воодушевија јавноста кога објавија дека добиле син, кој го нарекоа Перун.

Огњен и Мина не кријат колку се среќни поради приновата во домот, а неодамна ги воодушевија сите фанови со нова неодолива сцена од семејниот дом.

Мина го фотографирала моментот во кој Перун безгрижно спие во преслатко боди, а до него е неговото плишано мече. Оваа емотивна фотографија наиде на безброј реакции, додека фановите го изразија своето задоволство од оваа нежна сцена.

„Никаде без омиленото плишано мече, а тетка ни го донесе ова зајче од Лондон“, напишала накратко Мина во описот на сликата.

Оваа симпатична семејна сцена воодушеви многумина, а коментарите под сликата откриваат колку малиот Перун веќе ги освои срцата на јавноста.

Фото: Инстаграм/Мина Наумовиќ
Фото: Инстаграм/Мина Наумовиќ

Слични објави

Северина на концерт во Црна Гора порачала: Каде и да одам ме сметаат за нивна

Еспресо

Која е снаата на Драгана Мирковиќ? Се обидоа да ја скријат од јавноста, еве со што се занимава

jasmina.kantardzieva

Почина пејачот Тони Монтано

еспресо

Никола Роквиќ стаса до целта, еве што порача: „Подготвен сум да го направам и тој одлучувачки чекор…“

еспресо

Ацо Пејовиќ се опијанил и завршил во туѓа куќа: „Утрото кога се разбудив, жена ме пречека со појадок во кревет“

Еспресо

Се огласи Наташа Беквалац и ја сподели среќата со сите: Секако дека се заљубив

Еспресо
Се вчитува....