20.8 C
Скопје
21:37 - 19 мај, 2024

Крис Џенер откри дека има рак: „Ми најдоа циста и мал тумор…“

крис џенер

Медиумската личност Крис Џенер откри дека е болна во новиот трејлер за 5. сезона на реалното шоу „Семејството Кардашијан“.

Имено, таа му соопшти на своето семејство дека има рак.

„Бев на скенер. Ми најдоа циста и мал тумор“, рече таа.

Камерата потоа се префрли на нејзините ќерки Клои Кардашијан, Кајли Џенер и Кендал Џенер, кои останале видно потресени поради тажната вест. Во даден момент Кендал ја прегрнала Клои, која почнала да плаче.

Во овој прв трејлер не се објавени дополнителни детали.

 

Слични објави

Вељко Ражнатовиќ осуден за изјавата: „Бирајте што жените…“

еспресо

На победникот на Евровизија Немо му е одземен кристалниот микрофон: „Не знам каде е сега“

еспресо

На Цеца ѝ се слоши среде концерт: „Немав кислород“

еспресо

Ѕвездено време на хороскопските знаци: Ова се вашите судбоносни години од животот

еспресо

„Во еден момент темнината стана неподнослива“: Беjби Лазања се борел со депресија, еве како го нашол спасот

Еспресо

Сите сопруги на Јосип Броз Тито: Пред Јованка, се оженил за девојченце од Русија

еспресо
Се вчитува....