Ознака : ураганки

Балкан Слајдер Сцена

Се соблече најзгодната девојка од групата „Hurricane“ и го запали Инстаграм! (ФОТО)

Еспресо
Една од најатрактивните групи во Србија секако е „Hurricane“, а членка на овој состав е Ивана Николиќ која постојано се фали со својата привлечна и...