Tag : трон

Uncategorized

Британските медиуми „горат“: Вилијам и Кејт се подготвуваат за тронот! (ФОТО)

Слободен печат
Странските медиуми овие денови буквално „горат“ за тоа дека Кејт и Вилијам на големо се подготвуваат за тронот. Она на што најмногу се обрнува внимание...
Сцена

Фустани кои го заземаа модниот трон: Еве кои модели ќе владеат на улиците (ФОТО)

Igor
Дека облеката не мора да биде минијатурна или прилепена за телото за да биде секси докажува и фустанот кој е омилен меѓу трендсетерките веќе неколку...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian