24.8 C
Скопје
12:34 - 25 мај, 2024

Ознака : трон

СветСлајдерСцена

ПРИНЦОТ ЕНДРУ СЕ ПОДГОТВУВА ЗА ОБИЧЕН ЖИВОТ: Понижен од Чарлс и Вилијам, „избришан“ од кралицата, оставен без пари…

Еспресо
Понижен од Чарлс и Вилијам, кои ја принудија кралицата да го отстрани трајно од кралското семејство пред да го слушне неговото мислење и извинување, принцот...
Uncategorized

Британските медиуми „горат“: Вилијам и Кејт се подготвуваат за тронот! (ФОТО)

Слободен печат
Странските медиуми овие денови буквално „горат“ за тоа дека Кејт и Вилијам на големо се подготвуваат за тронот. Она на што најмногу се обрнува внимание...
Сцена

Фустани кои го заземаа модниот трон: Еве кои модели ќе владеат на улиците (ФОТО)

Igor
Дека облеката не мора да биде минијатурна или прилепена за телото за да биде секси докажува и фустанот кој е омилен меѓу трендсетерките веќе неколку...