Ознака : сајмон

Лајфстајл Сцена

Крај на бракот после осум години: Разводот официјален, но без изјави

Igor
Славната пејачка Адел и нејзиниот сопруг Сајмон Конецки се разведуваат по осум години љубов. Веста за разводот на Адел и Сајмон ја потврди и портпаролот...