11.8 C
Скопје
23:43 - 29 февруари, 2024

Ознака : ферари

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Кристијано Роналдо и Златан Ибрахимовиќ се пофалија со најновите кросовери на Ферари

Еспресо
Кристијано Роналдо и Златан Ибрахимовиќ купија ново Ferrari Purosangue. Првиот кросовер на италијанската марка е опремен со V12 со 725 коњски сили и е способен...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Саша Поповиќ купи автомобил вреден повеќе од половина милион евра: Ферари си е Ферари

Еспресо
Саша Поповиќ вчера пазареше автомобил Ферари чија вредност се проценува на повеќе од половина милион евра. Најпознатиот поп пензионер во регионот и креативен директор на...
СветСлајдерСцена

(ВИДЕО) Бред Пит се подготвува за својот нов филм возејќи се со Ферари со Шарл Леклер

Еспресо
Бред Пит неодамна беше на Остин Гран При, пред снимањето на новиот филм на Џозеф Косински, и имаше можност да се провози со Ферари со...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Мојот задник е како Ферари, не го кријам во гаража – Секси хокеарката од Словенија е хит на Инстаграм (ФОТО)

Еспресо
Словенечката хокеарка на трева Андреја Рупитер е репрезентативка на својата земја, а живее во Загреб каде настапува за Хокеј клубот Зрињевац, а она по што...
ЛајфстајлСцена

На Сораја не ѝ требаат воздушни перничиња: Ги провози градите во „ферарито“ (ФОТО)

Igor
Црногорската старлета Сораја Вучелиќ со скапоценото „ферари“ се вози низ Котор и на „обичните смртници“ им покажува со што сè располага. И додека многу возачи...
ЛајфстајлСцена

ГО ОТКРИ КЛУЧОТ НА УСПЕШНАТА ВРСКА: Сораја без влакна на јазикот (ФОТО)

Igor
Старлетата Сораја, која во последно време ја поврзуваат со сопругот на Јелена Карлеуша, всушност е свршена со богат Русин. Таа на Инстаграм одлучи да го...