На Сораја не ѝ требаат воздушни перничиња: Ги провози градите во „ферарито“ (ФОТО)

Црногорската старлета Сораја Вучелиќ со скапоценото „ферари“ се вози низ Котор и на „обичните смртници“ им покажува со што сè располага. И додека многу возачи се плашат дека немаат воздушни перничиња или дека им се неисправни, Сораја го нема тој проблем, се шегуваат нејзините следбеници на социјалните мрежи.

Instagram

„Добра си цела, ама како розев аутфит во црвено „ферари“?“, ѝ напишал еден нејзин фан.

Ова не е прв пат да ја критикуваат на социјалните мрежи. Неодамна позираше во истиот фустан, но тогаш следбениците не беа толку сконцентрирани на нејзините атрибути, туку во очи им паднаа огромните очила на старлетата.

Instagram

Коментирале дека претерала со големината, а еден од нив ја прашал: „Што е тоа, маска за заварување?

Слични објави

Загревање пред Ноќта на вештерките: Кајли Џенер како „Плејбој“ зајачица

Igor

На копачките напишал „душо“ и го ставил знамето на нејзината земја: Како започна љубовната приказна на Бастијан Швајнштајгер и Ана Ивановиќ (ФОТО)

Еспресо

Лидија Вукиќевиќ топлес го запали интернетот: Актерката покажа како ужива во Македонија! (ФОТО)

Igor

Таа и мајка и се вистински убавици – Сега знаеме од кого Дуа Липа ја наследила убавината (ФОТО)

Еспресо

Сурова изјава на холивудската глумица: Ги сакам сите три сина, ама еден ми е миленик

Igor

Видео хороскоп за 10 јули 2019, среда

Igor

Остави Коментар

18 − 15 =

Слични објави

Му ја посветил на својот трагично починат љубовник: Песната на Џорџ Мајкл и денеска ќе ви измами солзи (ВИДЕО)

Еспресо

БОЛЕСТА СЕ ПРОМЕНИЛА: Познатата пејачка откри ЗОШТО НЕ можела да се ОСТВАРИ КАКО МАЈКА!

Igor

„Добрите девојки одат во рајот, лошите одат секаде“: Славната Кетрин Хепберн две децении била во врска со оженет маж!

Еспресо

Снаата на Брена, Александра Пријовиќ го повозе „ѕверот“ од 130.000 евра на улиците во Белград (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Тамара: Ќе беше многу безвезе да се откажевме од Евровизија и да купевме амбулантни возила

Igor

Летна безалкохолна сангрија (РЕЦЕПТ)

Igor