ГО ОТКРИ КЛУЧОТ НА УСПЕШНАТА ВРСКА: Сораја без влакна на јазикот (ФОТО)

Старлетата Сораја, која во последно време ја поврзуваат со сопругот на Јелена Карлеуша, всушност е свршена со богат Русин.

Таа на Инстаграм одлучи да го сподели клучот на нивната успешна врска, а тоа многу ги изненади нејзините следбеници.

Сораја објави фотографија од луксузен автомобил кој чини околу 300.000 евра. Таа сè уште не го открила идентитетот на својот вереник, но тоа не ја спречи да се фотографира во скапото „ферари“, кое наводно тој ѝ го подарил.

А кој е клучот на нивната успешна врска?

Принтскрин/Инстаграм

Слични објави

5 работи со кои треба да го запознаете партнерот пред да стапите во брак со него

Igor

Годините не и можат ништо: Северина изгледа како тинејџерка! (ВИДЕО)

Igor

Атрактивната српска пејачка сакаше да направи стој на раце, па „тресна“ на подот! (ВИДЕО)

Два хороскопски знака кои формираат најлош астро-пар

Igor

Малума го освои светот, но дали знаете како го добил ова уметничко име? (ФОТО)

Igor

Храброста се исплаќа: Оваа жичара нуди прекрасен поглед од повеќе од 1.800 метри! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

деветнаесет − петнаесет =

Слични објави

Антонија Гиговска: Спокојот на Пелистер ме подготвува за нови музички дела

Теодора Циклевска

Дневен хороскоп за 3 април 2019, среда

Igor

Лицата родени во овие два хороскопски знаци никогаш не знаат да се релаксираат

Igor

Џулија Робертс е повторно мета на критики поради самоубиството на нејзината сестра!

Еспресо

Едвај одеше во фустан стар 56 години: Дојде по награда, ама доби уште една за која сите и се смеат (ВИДЕО)

Igor

Фантастични настапи на доделувањата на наградите Греми

Еспресо