6.8 C
Скопје
07:53 - 27 февруари, 2024

Ознака : Елена Китиќ

БалканВи ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

(Фото+видео) „Нереална е“: Елена Китиќ направи хаос во Загреб со „жежок“ танц

Еспресо
Српската пејачка Елена Китиќ е една од најголемите ѕвезди на регионалната музичка сцена, девојка која секогаш знае како да го привлече вниманието со одличните песни...
БалканВи ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

(Фото) „Парите прават чуда“: Погледнете како изгледала ќерката на Миле Китиќ пред операциите

Еспресо
Елена Китиќ, ќерката на фолк-пејачот Миле Китиќ, е една од најпопуларните музички имиња во регионот. Таа веќе неколку години гради успешна кариера, а публиката ја...
БалканСлајдерСцена

МИЛЕ КИТИЌ ОТВОРЕН И ИСКРЕН: Зборува за ќерката Елена и безвредното чувство што му се појавило!

Еспресо
Популарниот пејач Миле Китиќ гостуваше во емисијата „Premijera – Vikend specijal“ во која зборуваше за новите проекти што ги подготвува, но и за сопругата Марта...
ЛајфстајлСцена

Ќерката на Миле Китиќ позира во бикини какви што секоја девојка би посакала! (ФОТО)

Igor
Ќерката на еден од најпознатите фолк-пејачи на Балканот, Миле Китиќ, Елена Китиќ која исто така заплива во музичките води важи за пејачка со доста истенчен...